Příprava podkladů k výrobě produktu

Jako podklady pro tisk přijímáme PostScriptové a PDF soubory nebo hotové litografie. V případě, že tento formát pro Vás není dostupný, použijte standardní kompozitní PS soubor. PDF soubor z něj pro vás zdarma uděláme sami.

Naše studio je schopné zpracovávat i soubory v otevřeném formátu t. j. QuarkXpress, Adobe Ilustrator, Adobe Photoshop jak na platformě Macintosh tak i Windows. Tyto můžeme dále zpracovávat.

Podklady

textové podklady - rukopisy formáty souborů:
*.doc, *.txt, *.602

obrazové podklady - diapozitivy, foto formáty souborů:
*.eps, *.tiff, *.jpeg, *.pict *.bmp

vše v min. rozlišení 300 DPI

Technické informace

U zakázek na osvit, které nejsou připravené v PostScriptu, je nutné dodat použité fonty. Kratší texty v dokumentech grafických aplikací (jako je Corel Draw! nebo Adobe Illustrator) je dobré převést na křivky. Pro kontrolu ke každému dokumentu je potřeba laserový výjezd a postscriptové řezy všech použitých fontů.

U zakázek vyrobených u nás Vám můžeme návrh poslat elektronickou cestou v souboru PDF ke korektuře nebo lze udělat opravy přímo na monitoru ve studiu. Po odsouhlasení zákazníkem buď zhotovíme litografie nebo Prn, Ps soubor k dalšímu zpracování. Přejeteli si být přítomni při tvorbě zakázky, termín je nutné dohodnout.

Vstupní média

ZIP, CD-R, CD-RW, DVD, disketa 3,5" JAZZ, Bernoulli disk 90/150/230 MB

Orientační cenové relace

Sazba, zlom400,- Kč/hod
Foto, logo, úprava600,- Kč/hod
Scan - do A5300,- Kč/ks
Scan - do A4450,- Kč/ks
Osvit A4 - 1 plát60,- Kč/ks
A4 - CMYK240,- Kč/ks
Archivace na CD200,- Kč/ks