OFSETOVÝ TISK

Nabízíme špičkový tisk v krátkých termínech a za výhodné ceny s možností množstevních rabatů. Propagační letáky, prospekty, plakáty, formuláře, cenovky, faktury, dodací listy, různé druhy hospodářských tiskovin včetně samopropisovacích, dopisní papíry, vizitky, brožury, pohlednice, etikety a samolepky všech tvarů a formátů, kalendáře, výroční zprávy, desky s různými tvary chlopní, potisk obálek, programy, luxusní katalogy pro výtvarníky, pozvánky, učebnice, knihy a další.

SÍTOTISK

Tisková technika založená na protlačování barvy průchodnými místy obrazové šablony. V sítotisku se více než v jiných tiskových technikách využívá přímých barev. Umožňuje tisknout na celou škálu různých médií (textil, umělé hmoty, kovy), papír nevyjímaje.

Malonákladový digitální tisk

Používá se pro malé náklady, které mají být rychle a kvalitně vytištěny, např. plnobarevné katalogy, publikace, prospekty, pozvánky aj. Limitujícím faktorem je maximální možná velikost potištěné plochy 480 x 2000 cm (dle objemu dat) a barevnost - pouze CMYK. Výhoda spočívá v tisku přímo z dat, kde nejsou potřeba litografie. Toho využívá metoda tisku personalizovaných dokumentů (např. dopis, který má uvedenu adresu a jméno zákazníka, tedy údaje, které se na každém tisku mění).

Knihtisk

Je obzvláště vhodný pro potisk obálek, tisk vizitek a uměleckých tiskovin. Působnost knihtisku se pomalu přesouvá do speciální polygrafické oblasti - tou je například zhotovování výseků zejména pro účely obalové techniky, částečně i v reklamě a propagaci.

Velkoformátový tisk

Je určen pro tisk větších rozměrů, jako jsou např. plakáty, postery, billboardy, poutače a jiné. Vhodný jak do interiéru tak exteriéru. Tiskne se na běžný papír, fotografický lesklý a matný, ale i na translucentní (prosvětlovací vitríny), samolepící matný a lesklý, malířské plátno - látka - vlajky atd.

NOVĚ - DIGITÁLNÍ TISK

Zavedli jsme novou službu, digitální tisk na
OKi ES3640e.

Vlastnosti OKi ES3640e Ceny digitálního tisku